01.10
15:30
Äerdap
RadniÄki (S)
3
2
|
01.10.2014 15:30 | 3 : 2 |
|
01.10
15:30
RadniÄki (Å )
Sloga
1
1
|
01.10.2014 15:30 | 1 : 1 |
|
01.10
15:30
SFK Moravac
Nebeski andjeli
0
0
|
01.10.2014 15:30 | 0 : 0 |
|
01.10
15:30
ŽSK
LSK LaÄarak
5
1
|
01.10.2014 15:30 | 5 : 1 |
|
01.10
15:00
Susek
Sofeks
0
2
|
01.10.2014 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
01.10
15:00
OFK Slavija
Petrovaradin
0
0
|
01.10.2014 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
01.10
15:00
TSK
Jedinstvo
1
0
|
01.10.2014 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
01.10
15:00
Tatra
Dinamo
1
2
|
01.10.2014 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
01.10
15:00
FruŔkogorski partizan
Proleter
2
3
|
01.10.2014 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
01.10
15:00
OFK Sirig
OFK Futog
3
1
|
01.10.2014 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
01.10
15:00
Mladost
Å ajkaÅ” 1908
0
0
|
01.10.2014 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
01.10
15:00
Vinogradar
Veternik
0
4
|
01.10.2014 15:00 | 0 : 4 |
|
01.10
15:30
VlaŔka
VinÄa
4
0
|
01.10.2014 15:30 | 4 : 0 |
|
01.10
15:30
Orljane
Palilula
5
3
|
01.10.2014 15:30 | 5 : 3 |
|
||||||
01.10
15:30
Zaplanjac
Jedinstvo
5
0
|
01.10.2014 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
01.10
15:30
RasovaÄa
RadniÄki 1947 (Ä)
2
1
|
01.10.2014 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
01.10
15:30
Mladost (B)
Knežica
3
0
|
01.10.2014 15:30 | 3 : 0 |
01.10
16:00
BuduÄnost
Magnohrom
1
2
|
01.10.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
01.10
16:00
Mladost TeferiÄ
OFK Bagremar
3
3
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
01.10
16:00
KoŔutnjak
Srbija
2
2
|
01.10.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
01.10
16:00
Seljak
Zastava
4
3
|
01.10.2014 16:00 | 4 : 3 |
|
||||||
01.10
16:00
Kutlovo
Å umadija 1934
1
2
|
01.10.2014 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
01.10
16:00
21. oktobar
Sloga
3
4
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
01.10
16:00
Å umarice 2008
Žeželj
3
2
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
01.10
16:00
Hajduk
Azbest
3
1
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
01.10
16:00
Kremenac
Botunje
2
2
|
01.10.2014 16:00 | 2 : 2 |
|
01.10
16:00
GlumaÄ
Gorobilje
3
0
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 0 | |||||||
01.10
16:00
Dobrinjac
Blagaja
4
2
|
01.10.2014 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
01.10
16:00
Plavi Tok
AvijatiÄar
2
10
|
01.10.2014 16:00 | 2 : 10 |
|
01.10
16:30
OFK TamniÄ
Äubra
1
3
|
01.10.2014 16:30 | 1 : 3 |
|
01.10
15:30
Polet
BuduÄnost
0
3
|
01.10.2014 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
01.10
15:30
Bistrica
OFK Burovo
0
1
|
01.10.2014 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
01.10
15:30
OFK RadniÄki
Å umadija
6
0
|
01.10.2014 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
01.10
15:30
BSK
Mladi radnik
4
3
|
01.10.2014 15:30 | 4 : 3 |
|
||||||
01.10
15:30
Sloboda
Mladi borac
1
2
|
01.10.2014 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
01.10
15:30
Rudar
Vreoci
3
0
|
01.10.2014 15:30 | 3 : 0 |
01.10
16:00
Stojnik
Mladost
2
8
|
01.10.2014 16:00 | 2 : 8 |
|
01.10
16:00
Padež
KruŔevica
3
0
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 0 |
|
01.10
15:30
20. Oktobar
Petka
1
1
|
01.10.2014 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
01.10
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Borac
0
5
|
01.10.2014 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
01.10
15:30
Strmovo
Å umadinac
4
0
|
01.10.2014 15:30 | 4 : 0 |
|
01.10
17:00
Å ekoviÄi
Guber
1
3
|
01.10.2014 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
01.10
16:00
Jedinstvo (R)
Majevica
0
0
|
01.10.2014 16:00 | 0 : 0 |
|
01.10
15:30
Mladost (G)
Mladost (B)
4
2
|
01.10.2014 15:30 | 4 : 2 |
|
01.10
15:30
OFK Gnjila
Vražogrnac
6
2
|
01.10.2014 15:30 | 6 : 2 |
|
01.10
15:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
TreŔnjevka
2
2
|
01.10.2014 15:30 | 2 : 2 |
|
01.10
15:00
Napredak
Sloga RadniÄki
4
0
|
01.10.2014 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
01.10
15:30
Trijumf
MaŔinac
1
2
|
01.10.2014 15:30 | 1 : 2 |
|
01.10
15:00
FruŔkogorac
Jagodina
1
0
|
01.10.2014 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
01.10
14:00
ŽelezniÄar PanÄevo
RadniÄki 2013
2
1
|
01.10.2014 14:00 | 2 : 1 |
|
01.10
16:00
Slavija
Sarajevo
3
5
|
01.10.2014 16:00 | 3 : 5 |
|
01.10
14:00
VrŔac United
Donji Srem
2
1
|
01.10.2014 14:00 | 2 : 1 |
|
01.10
11:00
Internacional
Lokomotiva
1
4
|
01.10.2014 11:00 | 1 : 4 |
|
01.10
16:00
Senta
Olimpia
4
3
|
01.10.2014 16:00 | 4 : 3 |
|
01.10
14:00
Slavija
Sarajevo
0
2
|
01.10.2014 14:00 | 0 : 2 |
|
01.10
18:00
ÄukariÄki
Partizan
0
4
|
01.10.2014 18:00 | 0 : 4 |
|
01.10
15:30
Zvižd
VGSK
3
0
|
01.10.2014 15:30 | 3 : 0 |
|
01.10
14:00
Pazar Juniors
OFK Ras
1
1
|
01.10.2014 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
01.10
14:00
OFK Nacional AG
Kosmet
0
3
|
01.10.2014 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
01.10
14:00
Tutin
Sport Klub 1999
1
1
|
01.10.2014 14:00 | 1 : 1 |
|
01.10
17:30
Meshkov Brest
RadniÄki
29
28
|
01.10.2014 17:30 | 29 : 28 |
|
01.10
18:30
Naisa
RadniÄki KG
21
29
|
01.10.2014 18:30 | 21 : 29 | |||||||
01.10
19:00
Knjaz MiloÅ”
Medicinar
32
30
|
01.10.2014 19:00 | 32 : 30 |
01.10
Smederevo
KalÄa
1
0
|
01.10.2014 | 1 : 0 |
|